ђalikarnas | мaƞiƒestǿ Łǿƞcası™

Metin2 Halikarnas Sunucusunun Parlayan Yıldızı

LONCA ÜYELERİMİZ, SİTEYE ÜYELİKLERİNİZİ TAMAMLAYINIZ. LONCADA 2 YADA 3 HESABI OLUP AKTİF OLARAK KULLANANLAR HER KARAKTERE BİR ÜYELİK ALMALARI GEREKMEKTEDİR.
FORUMA İLGİ GÖSTERMENİZ RİCA OLUNUR. HER TÜRLÜ PAYLAŞIMI ANINDA FORUMUMUZDA BULUNAN İLGİLİ KATEGORİDEN YAPABİLİRSİNİZ.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yağmacıları Avla Etkinlik Klavuzu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Yağmacıları Avla Etkinlik Klavuzu Bir Paz Mart 31, 2013 11:00 am

Her ayın son haftasonu Handu-up ın stoklarını çalan canavarları öldürerek toplayacağınız pirinç patlakları ile özütler ve abonoz sandıklarla alabilirsiniz.

Handu-Up ve Wonda-Rim e nasıl yardımcı olacaksınız
Köy canavarlar tarafından baskına uğrar! Bu hırsızlar bütün stokları çalmıştır. Handu Up u aç bırakma. Git ve onunla konuş, sana olan biten her şeyi anlatacak, hangi yaratığın bu soygunu yaptığını söyleyecek. Yaratıkları alt et ve Pirinç patlaklarını köye geri getir. Wonda Rim seni bunun için ödüllendirecek.

Kaç level oyuncuya, hangi canavarı kesme görevi verilir?
İlk sefer için, görevi tek başına tamamlamalısın. Bundan sonra görev için bir grup kurmalısın, grup kurduktan sonra tek başınıza yapabilirsiniz. Görevi ne şekilde yapmayı seçtiğiniz farketmeksizin toplamda 9 defa görevi tamamlayabilirsiniz.
Unutma, toplayabildiğin kadar puan kazanmak ve ödülünü almak için sadece 48 saatin var. Soygundan 48 saat sonra tüm puanlar ve Pirinç patlakları kaybolacaklar. Daha sonra bir sonraki tur için 1 ay beklemen gerekecek çünkü bu etkinlik her ayın son hafta sonunda aktif olacak! Handu-Up tan bu görevi alan oyuncu 2 kademeli olarak görevi tamamlar, 1.adımda ve 2.adımda levellerinize göre size gelecek avlanma görevleri aşağıdaki tablolarda gösterilmiştir.

Kullanıcı profilini gör http://manifestoloncasi.2morpg.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz