ђalikarnas | мaƞiƒestǿ Łǿƞcası™

Metin2 Halikarnas Sunucusunun Parlayan Yıldızı

LONCA ÜYELERİMİZ, SİTEYE ÜYELİKLERİNİZİ TAMAMLAYINIZ. LONCADA 2 YADA 3 HESABI OLUP AKTİF OLARAK KULLANANLAR HER KARAKTERE BİR ÜYELİK ALMALARI GEREKMEKTEDİR.
FORUMA İLGİ GÖSTERMENİZ RİCA OLUNUR. HER TÜRLÜ PAYLAŞIMI ANINDA FORUMUMUZDA BULUNAN İLGİLİ KATEGORİDEN YAPABİLİRSİNİZ.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

At (Binicilik) Klavuzu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 At (Binicilik) Klavuzu Bir C.tesi Nis. 27, 2013 8:13 am

<At Almak ve Atı Geliştirmek>
Bir at sahibi olmak için, yapmanız gereken görevler vardır. Atınızı aldıktan sonrada her geliştirme için bir adet "At Madalyonunu" Seyis e vermeniz gerekmektedir. Göreviniz başarısız oldukça tekrar deneyebilirsiniz. Atınızı alırken, atınızı zırhlı seviyesine yükseltirken ve atınızı askeri seviyesine yükseltirken yapacağınız görevlerde başarısız olursanız madalyonunuz kaybolur. Ara geçiş görevlerinde başarısız olursanız madalyonlarınız kaybolmaz.
Arrow Acemi At Almak:

Seviye 25e ulaştığınız zaman kolay maymun zindanından 1 adet at madalyonu düşürmelisiniz. Düşürdüğünüz madalyonla seyişe gittiğinizde sizden gücünüzü kanıtlamanızı isteyecektir. Size görev olarak 20 adet Yabani Okçu kesmeniz gerektiğini söyleyecektir. Yabani okçular 2.köyde bulunurlar. Kesebiliyorsanız seviye 35 metini Kıskançlık metininden de çıkarlar. Bu daha kolay yabani okçulara ulaşmanızı sağlar. Görevi 30 dakika geçmeden başarıyla yaparsanız seyis at resmini sizin için hazırlamaya başlar. At resminin hazırlanması ortalama 14 saat sürer. Bu sürenin sonunda 100.000 yang karşılığı at resminizi teslim alırsınız ve artık atınız vardır.

Arrow Zırhlı At Almak:

Zırhlı At sahibi olabilmek için,atınızın seviyesinin 10 olması ve en az 35 level olmanız gerekir.At seviyeniz 10 ise 1 tane At Madalyonu ile Seyise gittiğiniz takdirde,size 100 adet okçu öldürme görevi verecektir.Eğer görevinizi grup kurup grup arkadaşlarınız ile yapacak iseniz,seyisten görevi almadan önce grubu kurmuş olmalısınız.Sonrasında Yongbi Çölü ne giderek Akrep Okçu ve Yılan Okçu ları kesmelisiniz.Görevi başarı ile tamamlayıp seyise döndüğünüzde sizden 500.000 yang isteyecektir,bu bedeli ödedikten sonra seyisin zırhlı at kitabını hazırlaması için 10-14, en az fazla 24 saat beklemeniz gerekecektir. Zırhlı atınızı aldığınızda üzerinde düz saldırılar yapabilirsiniz,yani boşluk çubuğuna bastığınızda at üzerinden vuruş imkanı elde edersiniz.(taş kesmek vs.)

Arrow Asker At Almak:

Asker At sahibi olabilmek için, atınızın seviyesinin 20 ve en az 50 level olmanız gerekmektedir.At seviyeniz 20 ise, 1 adet at madalyonu ile seyise gittiğiniz takdirde,sizden 30dakika içerisinde 300 adet şeytan okçusu öldürmenizi isteyecektir.Eğer görevinizi grup kurarak yapacak iseniz,görevi almadan önce grubunuzu kurmalısınız,daha sonrasında Şeytan Kulesi giderek görevinizi yapabilirsiniz.Görevi başarı ile tamamlayıp seyise döndüğünüz takdirde,sizden 1.000.000 yang isteyecektir,bu bedeli ödedikten sonra seyisin Asker At Kitabını hazırlmasaı için 14-24 saat arasında bir süre beklemelisiniz.

Arrow At Görevleri:


Asker Atınızın becerilerini geliştirmek için Binicilik Klavuzuna ihtiyaç duyarsınız. Atınızın karakterlere göre en az 3 en fazla 4 skili vardır. Her skil 17 ila 20 arasında master olurlar. Beceri kitaplarından farklı olarak gün içinde başarılı bir okuma yapana kadar binicilik klavuzu okuyabilirsiniz ama bir kez başarılı okuma gerçekleştirdiniz mi 24 saat beklemek zorundasınızdır.


<At Türleri ve Özellikleri>

4 farklı türde at vardır.
Arrow Midilli:

Level 10 dan itibaren Seyis ten Binicilik Bileti karşılığında alabilirsiniz.Midilliler görüntü olarak, loncasız acemi atlara benzerler, 10dakika biniş süreleri vardır. Midilliden indiğiniz anda,midilli kaybolur.

Arrow Acemi At:

Acemi at,basit bir attır.Acemi at üzerinde saldırı yapamazsınız,sadece haritaları dolaşmak için kullanabilirsiniz.Acemi at ı Saman la beslemelisiniz.Ekranınızın sol üst köşesindeki At simgesi size atınızın aç olup olmadığını,yada yorgun olup olmadığını gösterir.

Arrow Zırhlı At:

Zırhlı at ileri seviye bir attır.Zırhlı at üzerinde saldırı yapablirsiniz,fakat at becerilerini kullanamzsınız,sadece düz vuruşlar yapabilirsiniz.Zırhlı atınızı Havuç ile beslemelisiniz.Ekranınızın sol üst köşesindeki At simgesi size atınızın aç olup olmadığını,yada yorgun olup olmadığını gösterir.

Arrow Askeri At:

Asker At profesyonel at tır,onunla tüm saldırı at becerilerini kullanabilirsiniz.Asker atınızı Kırmızı Ginseng ile beslemelisiniz..Ekranınızın sol üst köşesindeki At simgesi size atınızın aç olup olmadığını,yada yorgun olup olmadığını gösterir.
Binicilik Klavuzu okuyarak aşağıdaki at becerilerini Max. M1 seviyesine kadar yükseltebilirsiniz:
  • At üzerinde saldırı (lvl 50)
  • At yürüyüşü (lvl 52)
  • Güç Dalgası (lvl 55)
  • Ok saldırısı (sadece 50 lvl ve üzeri ninjalar için)


<At Evcilleştirme ve Besleme>


________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ _____
Ölümden niye korkacağım ki?
Ben varken, o yoktur,
O gelincede ben olmayacağım.


Michel Eyquem de Montaigne

Kullanıcı profilini gör http://manifestoloncasi.2morpg.com

2 Geri: At (Binicilik) Klavuzu Bir C.tesi Nis. 27, 2013 8:31 am

B45KURT


Sipahi
Sipahi
golem ne kaplan ne ben nasıl keserim onları reyizz Smile

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: At (Binicilik) Klavuzu Bir C.tesi Nis. 27, 2013 8:39 am

onlar için ek destek alacaksın. Tek başına değil, ben ve hadun geleceğiz Twisted Evil


________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ _____
Ölümden niye korkacağım ki?
Ben varken, o yoktur,
O gelincede ben olmayacağım.


Michel Eyquem de Montaigne

Kullanıcı profilini gör http://manifestoloncasi.2morpg.com

4 Geri: At (Binicilik) Klavuzu Bir C.tesi Nis. 27, 2013 11:52 am

B45KURT


Sipahi
Sipahi
oyyyşş Smile tamamdır benim şaman'da halloldu neredeyse Very Happy

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz